.

.

Единствени договори за метални резерви со дизајн на облик L 5.35 x3.74 x7.68

Единствени договори за метални резерви со дизајн на облик L 5.35 x3.74 x7.68

DEN 159.68
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа книжарница ги задржува книгите од фрлање и е конструирана за да ги смести и организира вашите книги, весници, списанија, итн. Изработени од метален материјал, кој е здрав, црвен и издржлив. Работ е мазен што спречува гребење. Основа за сунѓер што не е на лизгање за да се избегне лизгањето на книгата. Може лесно да се прилагоди, ја одржува вашата работна површина организирана, таа е погодна за канцелариски материјал, дома, канцеларија и просторија за студии. Ставете ги книгите во средина и користете ја книгата на двата краја за да ја задржите книгата цврсто. Ве молиме, проверете ја големината детално пред да купите. Поради ефектот на разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може малку да се греши од сликите. Единствени договори за метални резерви со дизајн на облик L 5.35 "x3.74" x7.68 "2 Поставете боја : црна. Материјал : метал. Цврст, црвен и издржлив. Големина : 136x95x195mm / 5.35x3.74x7.68" (l*w *Ж). Список на пакување : 2 x L-форма во форма на дизајн.

Спецификација

Избор на клиент