.

.

Единствена разбој Правоаголна текстура Гроздобер област килими сина беж, 9 '12' 0

Единствена разбој Правоаголна текстура Гроздобер област килими сина беж, 9 '12' 0

DEN 1849.60
Залиха
Достапно за нарачка

Инспирирани од антички кинески килими честопати на аукција за илјадници долари, колекцијата Гансу парови богати со црвени и мирни блуз со дизајни, наменети за илустрирање на хармонична рамнотежа помеѓу луѓето и природата. Овие килими се совршен начин за транспорт на кој било простор назад во времето. Морнарица сина/9 '0 x 12' 0. 85% полипропилен и 15% полиестер. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Спецификација

Избор на клиент