.

.

Двор Дарин Традиционален Внатрешен Надворешен Тепих, 8' 10' , Морнарица Слонова Коска

Двор Дарин Традиционален Внатрешен Надворешен Тепих, 8' 10' , Морнарица Слонова Коска

DEN 2013.92
Залиха
Достапно за нарачка

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. 100% Полипропилен . Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

Спецификација

Избор на клиент