.

.

Дух Лен Домашен Елек. Чипка Микрофибер Лист Сет-Кралица, Бела

Дух Лен Домашен Елек. Чипка Микрофибер Лист Сет-Кралица, Бела

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Воведување На Сетот За Микрофибер За Домашен Микрофибер Дух, удобен и лесен избор за сите возрасти. Овие унисекс листови се супер меки и пријатни, што ги прави совршени и за возрасни и за деца. Плус, тие се ветре за чистење-само фрлете ги во машината за перење. Со овие чаршафи, ќе уживате во добар сон во крајна удобност. Надградете ја вашата спална соба Со Комплетот За Микрофибер За Домашен Микрофибер И доживејте ја совршената мешавина на мекост, практичност и стил. Карактеристики : Бледнеат и отпорни на брчки за лесна нега, се спротивставува на пилинг, одржувајќи мазна површина подолга од памукот, совршена за цела сезона. Инструкции за нега : машина за перење за лесна нега, машинско перење ладно, одделно, деликатен циклус се суши ниско, не избелувајте. Вклучува : (1) рамен лист, (1) вграден лист, (1) навлака за перница.

Спецификација

Избор на клиент