.

.

Држач за безжичен Полнач за автомобил 15w Држач За Безжичен Полнач За Полнач За Автоматско ИНФРАЦРВЕНО СЕНЗОР ЗА ЛЕР За Автомобил-Сино

Држач за безжичен Полнач за автомобил 15w Држач За Безжичен Полнач За Полнач За Автоматско ИНФРАЦРВЕНО СЕНЗОР ЗА ЛЕР За Автомобил-Сино

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

големина : 108 x 82 x 52mm Material : пластика боја : blue Package Содржина : 1 x Автомобил Безжичен Полнач Носителсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. За 12pro 12promax 8 8plus XS XS XS XS MAX 11 11 PRO 11 PRO MAX итн. За МИ 9 Измешајте 3 Измешајте 2с итн. S20 S20 Ultra S20 Плус Забелешка 10 Note10 Плус S10 S10e S10 Плус S9 S9 Плус Note9 S8 S8 Плус Note8 S7 S7 Edge итн. Поддршка Безжичен Полнач (не треба да го инсталирате приемникот). За Mate20 PRO P30 PRO итн.

Спецификација

Избор на клиент