.

.

Дримворкс ТРОЛС ДИЏЕЈ Суки Колекционерска Фигура

Дримворкс ТРОЛС ДИЏЕЈ Суки Колекционерска Фигура

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Високо колекционерски и тотално прекрасен, ДИЏЕЈОТ Суки е секогаш подготвен да го поставиatамот за импровизиран танцов број. Инспирирана од филмот Dream Works trolls, оваа фигура На DJ Suki доаѓа со отстранливи слушалки и чешел во форма на плоча за припитомување на нејзината дива и шарена коса со тони талент! Собери ги сите! (Секој продаден одделно .) Вклучува 1 фигура, 1 комплет слушалки и 1 чешел. "Dream Works тролови ДИЏЕЈ Суки фигура од филмот" Вклучува чешел за фризура забава " Собери ги сите (продадени одделно) фигура скала : 4 инчи" Возраст 4 и нагоре " Предупредување : Опасност Од Гушење-Мали делови. Не за деца под 3 години. Dream Works тролови ДИЏЕЈ Суки фигура од филмот. Вклучува чешел за фризура забава. Соберете ги сите (продадени одделно). Слика скала : 4 инчи. Слика скала : 4 инчи. Вклучува 1 фигура, 1 комплет слушалки и 1 чешел.

Спецификација

Избор на клиент