.

.

Dqueduo Градник За Печатење На Женски Модни Машнички Удобна Шуплива Градник Долна Облека Без Бандажи Спортски Градници За Жени Подароци За Жени До 50% Попуст На Модата

Dqueduo Градник За Печатење На Женски Модни Машнички Удобна Шуплива Градник Долна Облека Без Бандажи Спортски Градници За Жени

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

●Добро Совпаѓање : едноставните и елегантни Градници Dqueduo за жени се погодни за секојдневно носење жени и девојки, кои се добро усогласени со различна облека, како што се здолниште, Маица, фустан, џемпер и така натаму, можете да носите шармантни Женски Градници Dqueduo додека присуствувате на забави, правите јога или се релаксирате. : ХХХ-Голем - - - САД : 14ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18-ЕУ : 44 - Биста : 117,5 см/46,26" - - - Под - - - биста : 100 см/39,37" - - - - ЧАША : Д - - - Големина : ХХХХЛ - - - Големина.

Спецификација

Избор на клиент