.

.

Дозвола Пар Слатки Канџи Топлина Готвење Ракавици За Печење Нелизгачки Кујнски Белезници За Рерна Дебела Памучна Обвивка Држачи За Тенџере Против Изгореници Рака

Дозвола Пар Слатки Канџи Топлина Готвење Ракавици За Печење Нелизгачки Кујнски Белезници За Рерна Дебела Памучна Обвивка Држачи

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мачки Шепа Декорација : Супер убава и симпатична и шепа дизајн, нудат повеќе при печење и готвење. Прекрасен и декор ќе ја направи вашата кујна уште повеќе сјае! Имајте во печење со овие мицатрактивни рерни доволно Долго за да ги заштитите рацете од случајно истурање. Повеќенаменски белезници за памучна печка, вашите раце и зглоб и може да се користат во многу околности како скара, печење, готвење, микробранова печка, држење тенџере, ракување со скара за пушачи и така натаму. Нашите кујнски ракавици за печење ви овозможуваат да влезете во рерната за да бидете добри и за фаќање полни чаршафи во средината и големиот лист случајно нема да ви ги изгори рацете. Совршени за сите ваши потреби за готвење, основните алатки се Во Кујната Декорација На Шепа : Супер прекрасен и симпатичен дизајн и шепа, нудат повеќе при печење и готвење. Без разлика Дали вадите тава од рерната, земате тенџере на пареа од шпоретот, топла плочи Од Микробранова Печка или Со Тенденција На Топла Скара, Можете Да Уверите Дека Вашите Раце и Подлактици Ќе Бидат Добро Заштитени Со Овие Топлински Кујнски Ракавици Унисекс За Жени Мажи : Должина : 12,2"/31см, ширина : 5,9"/15см, големина погодна за повеќето мажи и жени. Прикажете ги овие белезници за рерна во вашата кујна како разговор . Прикажете ги овие белезници за рерна во вашата кујна како разговор .

Спецификација

Избор на клиент