.

.

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Темно Спирално Сива Метална СР Кадилак

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Темно Спирално Сива Метална СР

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комплетот вклучува и врвен ултра сјаен проѕирен капут отпорен НА УВ. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : WA805 K. За : Темно Спирално Сива Металик КАДИЛАК СРХ. Вклучува Основно Палто + Проѕирно Палто. Направени во САД!.

Спецификација

Избор на клиент