.

.

Договор На Денот, Кутија За Складирање Поставена На Ѕид Двкптбк, Кутија За Складирање На Мобилен Телефон За Полнење Со Далечински Управувач

Договор На Денот, Кутија За Складирање Поставена На Ѕид Двкптбк, Кутија За Складирање На Мобилен Телефон За Полнење Со Далечински

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Кутија За Складирање На ѕид, Далечински Управувач Кутија За Складирање На Мобилен Телефон Карактеристики Со порта за полнење : има дупка на дното на кутијата за складирање,која е порта за полнење, што е погодно за полнење на мобилниот телефон.Без удар : нема оштетување на ѕидот, лесен за инсталирање.Повеќенаменско складирање : складирање канцелариски материјал, Тоалети За бањи Складирање, складирање на далечински управувач, држач за мобилни телефони покрај креветот итн.Еко-пријателски апс материјал : водоотпорен дизајн, мазна површина, се чувствуваат удобно, издржливи.Монтиран на ѕид : лесен за земање, заштедувајќи простор.Цртан модел дизајн : може да се користи како ѕид декорација.Спецификации материјал : Пластика Големина : 10x9, 5x3cm Color : жолта, зелена, сина, розова пакет : 4x Ѕид Монтиран Кутија За Складирање Ве Молиме дозволете мали отстапувања во мерењето поради рачно мерење.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. ●Најдобра Големина●спецификациите за големината на производот се соодветни за различни потреби. ●Материјал● : Материјал со користење на напредни материјали, пријателски за кожата и без мирис. ●Лесен за употреба : Лесен за инсталирање, лесен за удобно складирање и одржување на чисти предмети. €Заштеда на простор и време : Ставете го во агол или мало место, вчитајте разни предмети за да заштедите простор. Quassions® : се користи на различни начини, за гардероба во спалната соба, играчки за бебешка соба, студентски дом итн.

Спецификација

Избор на клиент