.

.

Добро ткаени аполо решетки модерни марокански сиви 5'3 7'3 килим за подрачје за перење машина

Добро ткаени аполо решетки модерни марокански сиви 5'3 7'3 килим за подрачје за перење машина

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Со висока детална шема на мека, полиестер-чинил горниот врзан за рециклирана поддршка од памук, добро ткаени килимите за колекција Аполо се без пролеани, дамки отпорни и стилски. Овие трајни дизајни имаат врв отпорен на истурање што е лесно да се забележи чисто и се мијат машини во случај на построги хаос .. Нивниот низок профил помага да се избегнат опасностите од патувањето, правејќи ги совршен додаток на домовите со активни деца, миленичиња и луѓе со нарушувања на мобилноста. Доволно издржлив за употреба со голем сообраќај, овие килими нудат долготрајно и ниско одржување за да го прилагодите вашиот простор. Мека, издржлива девица полиестер-Ченил Горна. Високо детални обрасци. Конструкција на рамни купови отпорни на дамки и без пролеа. Рециклирано памучно дно од дрво од дрво. Машината измијте ладно пред товарот или горната машина за оптоварување без агитатор во средина. Воздух-сув рамен.

Спецификација

Избор на клиент