.

.

Дмкпв Женско Лизгање На Сандали Боја Мода Зашилени Женски Чевли На Балерина Лизгање Женско Лизгање На Сандали За Жени Сандала Со Широка Ширина Каки 37

Дмкпв Женско Лизгање На Сандали Боја Мода Зашилени Женски Чевли На Балерина Лизгање Женско Лизгање На Сандали За Жени Сандала

DEN 1264.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женско Лизгање На Сандали Боја Мода Зашилени Женски Чевли На Балерина Лизгање Женско Лизгање На Сандали За Жени Широк Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Затворање : Лизгање-Висок Стил На пета : Рамно ве Молиме кажете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Стил на прсти : Зашилена Висина На Платформата : 0,5 см/0,2" должина : НЕМА Материјал : НЕМА обем : Ногендер : Жени/Сезона : Пролет/Aut/Лето Топло Потсетување : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото.ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Погодни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Работа/Слободно Време Материјал За Влошки : Гумени Чевли Високи Потпетици : 1см/0,39"Зголемете Високо : Ностил : Секојдневен,Моден, Колеџ Материјал : Стадо Единствен Материјал : Гумен Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото. Слајдови И Сандали Жените Меморија Пена Плута Клин Сандали Жените Тен. Материјал за влошка : Гумени Сандали Од Плута За Женски Кожни Женски сандали 38. Стил на пети : Зашилени Женски Сандали 38 Модни Сандали за Жени со големина 8. Горниот Материјал : Стадо Единствен Материјал : Гума Плута Клин Сандали Жените Тен Секси Клин Сандали За Жени. Пета Висок Стил : Рамни Слајдови И Сандали Жените Меморија Пена Модни Сандали За Жени Големина 8.

Спецификација

Избор на клиент