.

.

Диви сметки пушеле каснувања од говедско месо, 2. мл

Диви сметки пушеле каснувања од говедско месо, 2. мл

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Диви Бил, говедско месо од говедско месо, каснува каснувања од говедско месо од говедско месо. 11 g протеини и само 4 g јаглехидрати. Алергени не се содржани. Парчиња со големина на залак со големина на говедско месо. Бавни варени тенки каснувања од вкусност. Рачно изработено.

Спецификација

Избор на клиент