.

.

Девојче фустан модно дете Девојче Детето куглање со долги ракави цвеќиња печатени фустани за принцези

Девојче фустан модно дете Девојче Детето куглање со долги ракави цвеќиња печатени фустани за принцези

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 9м Препорачана возраст : 6-9 месеци биста : 52см/20,47 '' половината : 44,5 см/17,52 '' Ракав : 25см/9,84 '' Должина : 40см/15,75 '' Големина : 12м Препорачана возраст : 9-12 месеци биста : 54cm/21.26 '' Ваист : 46cm/18.11 '' Sleeve : 27cm/10.63 '' Должина : 43cm/16.93 '' Големина : 18m Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 56cm/22.05 '' '' '' '' '' '' ' '' Ракав : 29cm/11.42 '' Должина : 46cm/18.11 '' Големина : 24m Препорачана возраст : 18-24 месеци биста : 58cm/22.83 '' половината : 49cm/19.29 '' ракав : 31cm/12.20 '' должина : 49см /19.29 '' Големина : 3y Препорачана возраст : 2-3 години биста : 60см/23,62 '' половината : 50,5 см/19,88 '' ракав : 33см/12,99 '' Должина : 52см/20,47 '' одлично за слоеви или носење соло. Овозможува целодневен удобност да биде одличен подарок за туширање за бебиња. Погодно да се меша и да се совпаѓа како подарок : Облека за облека од училишна девојка за деца може да се користи како подарок за роденден и подарок за одмор за девојчиња тинејџери, што е повеќе симпатично и модерно . стилски и стилски и Модниот дизајн го направи вашето бебе попривлечно. Ова е облека поставени за бебе и дете . Одлично за роденденски подарок, секој ден носење, топли летни денови, назад во училишна облека и игра на отворено. Wantе сакате да се занимавате со ова бебе од суштинско значење!. Супер удобно за носење. Секојдневно е направено подобро : Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и ги прилагодуваме сите детали за да се обезбеди квалитет, вклопување и удобност. Погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате. Препорачано е со ладна вода/не бели/виси или да се исуши.

Спецификација

Избор на клиент