.

.

Детско Дете Момчиња Облека Отпечатоци Со Букви Со Долги Ракави Маица Пуловер Врвови Панталони Комплети Големина 6-12М

Детско Дете Момчиња Облека Отпечатоци Со Букви Со Долги Ракави Маица Пуловер Врвови Панталони Комплети Големина 6-12М

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дете Деца Момчиња Облека Ноќта На Вештерките Долг Ракав Писмо Отпечатоци Маица Пуловер Врвови Панталони Сетови Големина 6-12м големина : 70 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 52см/20.47" Половината : 36см/14.17" Врвови Должина : 32см/12.60" Должина На Панталони : 38см/14.96" Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 54см/21.26" Половината : 38см/14.96" Врвови Должина : 34см/13.39" должина на панталони : 41см/16.14" големина : 90 препорачана возраст : 12-18 Месеци биста : 56см/22.05" половината : 40см/15.75" Врвови должина : 36см/14.17" Должина На Панталони : 44см/17.32" големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 59см/23,23" Половината : 42см/16,54" врвови должина : 38см/14,96" должина на панталони : 47см/18,50" големина : 110 препорачана возраст : 2-3 години биста : 62см/24,41" половината : 44см/17,32" Врвови Должина : 41см/16,14" должина на панталони : 51см/20.08"Симпатичниот Стил И Безбедните Материјали На Овој Комплет За Девојки Прават Одличен Подарок За Децата. Симпатичниот стил ја поттикнува невиноста и симпатичноста на детето, правејќи го вашето дете најблескавото постоење кај децата; во исто време, лесните материјали за удобност што дишат, исто така, можат да ги спречат децата да се чувствуваат затнато и гломазно откако ќе ги носат, дозволувајќи им на децата да уживаат во среќно детство. Изберете го комплетот што ви се допаѓа! Прилика : костумот На оваа девојка е погоден за вашето дете дома, училиште, емисии, тури, забавни паркови итн. и е погоден за пролет, лето и aut. Стил : комплетот На оваа девојка усвојува уникатен процес на сечење и стил на дизајн, што може да ја поттикне невиноста и симпатичноста на детето. Материјали : комплетот На оваа девојка е направен со лесни, дише и удобни безбедносни материјали за заштита на нежната кожа на вашето дете. Перење : овој комплет за девојки може да се мие рачно или во машина. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Спецификација

Избор на клиент