.

.

Детлер ДеАндре Хопкинс кардинал Аризона кардиналс тимот играч Jerseyерси

Детлер ДеАндре Хопкинс кардинал Аризона кардиналс тимот играч Jerseyерси

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Помогнете му на вашата малечка да ја прикаже својата loveубов кон ДеАндре Хопкинс со оваа игра на играчи на играчи во Аризона Кардиналс. Наменето за движење, овој врв има лесна ткаенина и класичен дизајн за дополнителна дишење и удобност. Детали за автентичните деандре Хопкинс Графики и Аризона кардинали го комплетираат овој дрес за изглед, што е сигурно дека ќе го пумпате вашето kiddo на денот на играта. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Реплика Jerseyерси. Официјално лиценциран. Запечатено име, броеви и детали за тимот. Материјал : 100% полиестер. Меша ткаенина. Увезени. Краток ракав. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво. V-врат. Бренд : Карактеристики на NFL.

Спецификација

Избор на клиент