.

.

Dell 3 - Frong AC Адаптер-180watt

Dell 3 - Frong AC Адаптер-180watt

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Престанете да го влечете адаптерот за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА напред и назад помеѓу домот и канцеларијата. Земете втор адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за вашата тетратка и чувајте еден во канцеларија и еден за дома или патување. Адаптерот ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Од 180 Вати од Дел? дали е специјално дизајниран да ги задоволи потребите за енергија на Вашиот Дел? лаптоп. Преполн со моќност од 180 Вати, овој адаптер ви овозможува истовремено да управувате со вашиот систем и да ја полните батеријата од електричните приклучоци. Доаѓа во комплет со кабел за напојување од 6 стапки. Точка е во комплет со 6 нога dell кабел За Напојување. Тип на уред Адаптер За Напојување-надворешен. Тежина 20,32 мл. Моќност Капацитет 180 Вати. Димензии (Wx Dx H) . Големина на барел 7,4 мм. Каблите Вклучуваат Кабел За Напојување-6 стапки. Дизајниран За Dell Inspiron 15 7558 Dell Ширина E7240, E7440 Dell Прецизност Мобилни Работна Станица M4800. Боја : Црна.

Спецификација

Избор на клиент