.

.

Декоративни Дрвени Натпревари 8 во

Декоративни Дрвени Натпревари 8 во

DEN 239.20
Залиха
Достапно за нарачка

Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте. Декоративни Дрвени Натпревари 8 во/20см 80 Брои Долги Натпревари За Свеќи Камин Кибритчиња со Стрик Рампа Натпревари.ЕКСЦЕНТРИЧНИ НАТПРЕВАРИ : Нашата визи додека го развиваме овој производ w за да негуваме великодушност со ревијални парчиња што враќаат на повеќе од само 1 функција за домашен декор. се декоративни натпревари додадете ексцентричен допир на секој подарок сет може да се спари м со кле минијатурна статуа или темјан стапчиња за подарок за многу прилики. се декоративни натпревари доаѓаат во прекрасно шише глс со капак или кутија за полнење, кутија без пластика што додава допир на амбиентот на р. напаѓачот се наоѓа на страната на кутијата или на дното за теглата глс, која е изработена од висококвалитетен материјал, процес на осветлување на стапчиња за кибрит. y, исто така, функционира примамливо шоу-парче страна било декоративни cles со око-фаќање дизајн, за да ги маѓепса r врсници. Спарете м со кој било мирис или мирис на мирис, за парче домашен декор.Понудата е предмет на достапност.МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ДЕКОРАТИВНИ НАТПРЕВАРИ : Нашите натпревари се направени од висококвалитетен материјал, така што можете лесно да осветлите на светло.

Спецификација

Избор на клиент