.

.

Дебеломер Покрива Врежана Предна Курзивна Кадилак Врежана Задна КТС Црвена завршница сребрена ч Одговара изберете: КАДИЛАК КТС ЗДРАВО Функција V6, 2010-КАДИЛАК КТС Л?

Дебеломер Покрива Врежана Предна Курзивна Кадилак Врежана Задна КТС Црвена завршница сребрена ч Одговара изберете: КАДИЛАК КТС

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 35013stsrd, Врежан Преден Дел : Курзивен/Кадилак, Врежан Заден Дел : Cts, Завршна Обработка На Црвен Прав, Сребрени Знаци **Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на капакот на дебеломер за вашето возило? Кликнете Овде Барате поисплатлив начин за облекување на сопирачките? Уморни сте од пребојување на дебеломер? Не гледај понатаму! МГП е вашето решение. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 35013stsrd, Врежан Преден Дел : Курзивен/Кадилак, Врежан Заден Дел : Ктс, Црвен Прав, Сребрени Ликови : Гордо дизајнирани и произведени. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Цпу врежани ликови кои никогаш нема да изгребат. Изберете од повеќе бои и завршетоци. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Одговара Изберете : 2009 КАДИЛАК КТС ЗДРАВО Функција V6 2010-2016 КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНА КОЛЕКЦИЈА 2017-2019 КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Спецификација

Избор на клиент