.

.

DC 5V USB Моторна Пумпа Без Четки Со Низок Шум Пумпа За Вода Нова 120l H Мини Микро Потопна Градина Декорација Додатоци

DC 5V USB Моторна Пумпа Без Четки Со Низок Шум Пумпа За Вода Нова 120l H Мини Микро Потопна Градина Декорација Додатоци

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

1 PC DC 5 V USB Моторна Пумпа Без Четки Со Низок Шум Пумпа За Вода Нова 120l/H Мини Микро Потопна Градина Декорација Додатоци. Спецификација : Материјал : Инженерска Пластика Напон И Струја : 5 V 1.0 Напред : Околу 3М Вода : 3Л/Режим На Возење : Дизајн Без Четки, Магнетно Возење Континуиран Работен Век Од 500 Часа. Карактеристики : Разноврсна-Циркулирајте И Проветрувајте Ја Водата, Правејќи Ја Попривлечна За Вашите Риби Или Желки.Оваа Потопна Пумпа Е Совршена За Аквариум, Фонтани, Излив И Хидропонски Системи.Безбедно И Лесно Безбедно За Риби Без Изложен Бакар. Забелешка : 1.Ако треба да го ставите во вода долго време, запечатете ја дупката на кабелот со лепак за да не ја нападне водата.2.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.3.Сите димензии се мерат рачно, може да има 0,5-1 см отстапувања. Ви благодариме за разбирањето!4.Вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ако сте задоволни со нашите предмети и услуги. Вклучен пакет : 1 x USB Моторна Пумпа Лесна За Чистење Без Алатки Потребни за Расклопување и Чистење. Низок Шум (Помалку од 35 Db), Мала Потрошувачка на Енергија, Мала Големина и Висока Ефикасност. Школка Е Изработена Од Висококвалитетни Армирани Стомачни Мускули, Па Затоа Е Издржлива.

Спецификација

Избор на клиент