.

.

Дамиumn И Зима Секојдневен Краток Елек Прилагодлив Елек Јакна За Жени Мода

Дамиumn И Зима Секојдневен Краток Елек Прилагодлив Елек Јакна За Жени Мода

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Дамиumn И Зима Секојдневен Краток Врвка Прилагодлив Памучен Елек Јакна За Женска Модна Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Она што ќе го добиете : 1 € Женски Палто Известување : Рачно Миење Во Студ. Не Избелувајте. Сува Рамна. Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Купувањето. (Големина на моделот : Средно) Лабаво вклопување, цврста боја, палто од јакна, женски капут,топол капут. Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни.Женските Качулки Топли Палта ве загреваат. Класичен зимски капут, Женски капут со качулка, женска надворешна облека . Изгледајте добро без разлика што правите во стилски топол зимски капут. Носете го кога патувате во канцеларија, пешачење, кампување или дури и кога правите брзо трчање со намирници.Женски капут ,мантил со средна должина, со качулка што се одвојува и голем врат, топол волнен капут за зима. Ова е одличен подарок за вашата сакана или за себе.палто со голема големина,тенок палто надолу јакна, подолга верзија на женскиот зимски топол капут. ПОГЛЕДНЕТЕ : - Оваа Јакна Ве Одржува Топло и Пријатно Во Зима. Совршен За Со Основна Маица, Кроп Топ, Хеланки, Шорцеви, Слаби Панталони, Фармерки, Фустан За Тело, Високи Чизми До Колена Или Високи Потпетици. Можете Да Го Истрошите За Забава, Состанок, Одмор, Работа, Мотоциклизам, Возење Велосипед, Возење И Многу Други Активности На Отворено Дури И Погодни За Секојдневно Носење.

Спецификација

Избор на клиент