.

.

Дами модни овошни везени букви печати кадифни чевли затворени пети рамни памучни папучи зелени 8

Дами модни овошни везени букви печати кадифни чевли затворени пети рамни памучни папучи зелени 8

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дами модни овошни везени букви печати плишани чевли затворени пети рамни памучни папучи за подигање за чизми за жени затворени папучи за пети на отворено за жени, палки чорапи со грешки со големина зелена 8 фин материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, го подобрува положбата. Погодно е за одење на отворено, забава, слободно време, забава, работа, свадба и други прилики, цврста и стилска боја и стилски . лесен чевли за одење, удобен дизајн на лизгање, перниче за селекција, мода и личност. Дуда женски папучи затоплување влечки за жени микробранови жени папучи со кученца со големина 8 папучи за диносауруси за жени. Женски влечки. Мажите влечки.

Спецификација

Избор на клиент