.

.

Цврста боја на женска цврста боја V-врат лабава долга ракава врв

Цврста боја на женска цврста боја V-врат лабава долга ракава врв

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

- Добредојдовте во продавницата TBKOMH - Ви посакувам пријатно искуство за купување во TBKOMHTBKOMH е посветено на обезбедување Висококвалитетна женска облека и додатоци. Без разлика дали е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте го тимот за сервис TBKOMH, ние ќе го решиме за вас. Големина Прашање : П : Јас нормално носам средна големина на средна големина средна големина И малку се грижам за szie, која големина треба да ја нарачам? A : Ние сме азиска големина, работи помала од нас со големина, така што ќе ви предложам да изберете една или две големина поголема од вообичаената големина, ќе биде повеќе Опуштете се и удобно. Сезона : Есен, Винтергер : Womenените : Дневно, случајно материјал : ПолиестерПатерн Тип : Цврст/печата : Casualfit : Fit ture to Sizethickness : Standardhow How : Меки материјал】 : Направено од мек, високо квалитетен материјал пријателски за кожата, дише и пријатно за носење. Обичен џемпер за жените да носат во студено утро, пролет, есен или зимски денови . ♥ 【прилики】 : Обичен/дневен/работа/забава/стил на плажа/одмор. Исклучено и одговара на друга облека. Можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. може да го носи тоа за скоро и да е! ♥ 【Забелешка】 : Пред нарачката, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме на последната слика, изберете ја големината според неа. Табелата со големина на Амазон не е наша, не користете ја !!! (#последна слика#). Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме преку е -пошта. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Задоволството на клиентите е нашата најголема цел.

Спецификација

Избор на клиент