.

.

Цврст 10к Бело Злато Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Хало Појавување На Неколку Три Прстени Невестински Ангажман Прстен Свадба Бендови Во Собата 1. Кт. -

Цврст 10к Бело Злато Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Хало Појавување На Неколку Три Прстени Невестински Ангажман Прстен Свадба

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Солидна 10к Бело Злато Неговиот Нејзиниот Круг Дијамант Хало Појавување Трио Невестинска Свадба Ангажман Прстен Бенд Во Собата 1.20 Кт. - (Л = 5,5, М = 10) ве Молиме користете го паѓачкото мени за да ја изберете саканата големина. Дијамантите во Оваа Ставка се ЧИСТИ ВИСТИНСКИ ВИСТИНСКИ И Природни ЗАГАРАНТИРАНИ. ЗАГАРАНТИРАНО 10к Бело Злато, Автентицирано со Печат ОД 10К. Вклучена Е Елегантна Кадифена Кутија За Прстени.

Спецификација

Избор на клиент