.

.

Cuoff Womens плус палто со големина и јакни лабава готска панк со долг ракав со цврсти црни кардиган есенски зимски палта женски врвови

Cuoff Womens плус палто со големина и јакни лабава готска панк со долг ракав со цврсти црни кардиган есенски зимски палта женски

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Cuoff Womens Plus Bige Couls 4x. Материјал : полиестер. Повод : палта се погодни за секојдневно носење, слободно време, канцеларија, забава и одмор, итн. Висок квалитет на материјал : палта се изработени од мека, истегната и мазна ткаенина, и тие не се лесни за бледнее. Специјален дизајн и уникатна структура : длабоко сакани од луѓе, палта се од суштинско значење за жените 2023 година. Совршен подарок : Овие палта се толку совршени. Можете сами да го носите или да им дадете подароци на вашите најблиски или пријатели. Висококвалитетна услуга : Ние ќе ви служиме сесрдно и ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања, ве молиме консултирајте се со нас ~ Ви посакувам среќен шопинг.

Спецификација

Избор на клиент