.

.

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина. Нема причина да ги оставите вашите затнувања откако ќе заврши летото - продолжете со чувството да оди со затнувањето на Рален. Крослит ™ пена ги прави лесни и перничиња. Крослит ™ Изградба на пена за лесна амортизација. Мека, тостична лагер внатре. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Вентилациски дупки за дишење. Двојна Crocs Comfort ™ : блажено поддршка. Меко. Лулка удобност.

Спецификација

Избор на клиент