.

.

Collectionе се лизгаат женските Калида на зашилени пети Мулес станови

Collectionе се лизгаат женските Калида на зашилени пети Мулес станови

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Совршено во секое време, во кое било место Муле Стан, Калида. Оваа колекција на силуета за лизгање од страна на Gournee има меки вегетански велурски уреди и постепено стапало за удобно вклопување. Ниска блок -потпетица додава суптилна висина и дизајнот на крцкање е на врвот на изгледот. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Спецификација

Избор на клиент