.

.

Чудо нација Неон Еспадрил Вода чевли

Чудо нација Неон Еспадрил Вода чевли

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Светло на! Забавни неонски чевли за вода ставаат забава во нејзиниот стил на топло време. Се продава исклучиво на и. Плетен тонек; рачно зашиена надворешна плоча. Стилот на лизгање. Пријателски за вода; перничена нога; не-лизгачки ѓон. Неон може да биде посветл отколку што се појавува на фотографијата. Рачно изработено горно и надворешно. Место чисто. Увезени. Неон вода еспадрили за девојчиња од чудо нација.

Спецификација

Избор на клиент