.

.

Чудо Нација Момчиња Жан Шорцеви, Големини 4 - & Хаски

Чудо Нација Момчиња Жан Шорцеви, Големини 4 - & Хаски

DEN 255.68
Залиха
Достапно за нарачка

Тој ќе ужива во секојдневен стил и удобност со леснотија во овие меки Чудо Нација Жан Шорцеви за момчиња. Совршен изглед за училиште, виси со пријателите и се што е помеѓу. Продаваат исклучиво на и . Поштенски летаат со копче затворање; појас петелки. Прилагодливи, еластични јазичиња на половината. Пет-џебен стил. Докажано дете тешко : дизајнирано со прилагодлив струк за совршено вклопување и малку истегнување за лесно движење. 75% Памук/24% Полиестер/1% Ликра® Спандекс. Машина за перење. Увезени. Тексас Шорцеви За Момчиња од Чудо Нација.

Спецификација

Избор на клиент