.

.

Чудо на нација Девојки девојки Ева чевли, големини 7-12

Чудо на нација Девојки девојки Ева чевли, големини 7-12

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Толку удобно и симпатично. Овие чевли од Wonder Nation се супер-ладно откритие за гардероба и обувки на вашата девојка. Поканите на овие девојки на мали деца имаат вклучен дизајн и разноврсен стил што ги прави совршени за секојдневните активности од игралиште до забава за викенд. Патиките на овие девојки, исто така, се спаруваат со нејзините омилени тимови, резервоари, шорцеви или хеланки за симпатичен изглед, топло време. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна.

Спецификација

Избор на клиент