.

.

Чудо девојки на нација плетете џегингс, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација плетете џегингс, големини 4- & плус

DEN 207.20
Залиха
Достапно за нарачка

Толку удобно и кул! Францускиот Тери egегингс од Wonder Nation додава удобен допир на нејзината облека за гардероба и играње на време на игра, во која има лесен стил, стил на влечење и карактеристики за истегнување ткаенина што лесно се движи со неа. Исклучиво на и. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Докажано дете-тесто : Супер-мека ткаенина за истегнување. 61% памук/27% рециклиран полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојките што ги повлекуваат џегинзите од Wonder Nation.

Спецификација

Избор на клиент