.

.

Чиста пластична лим, тенка и флексибилна алтернатива за миленичиња за плексиглас или акрилно стакло, пакет

Чиста пластична лим, тенка и флексибилна алтернатива за миленичиња за плексиглас или акрилно стакло, пакет

DEN 351.20
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучува : 5 замени за домашни миленици за стакло со рамка за слика : 24 "x 36 " (60,96 см x 91,44 см) и 0,03 "(0,8 мм) Дебела игра : Хоризонтална или вертикална Пластичните чаршафи работат добро за дома DIY проекти или занаети. Тие прават совршени замени за скршено стакло од рамка со слика, бидејќи тие се отпорни на гребење и распарчување. ПЕТ не е ригидно како акрилик или плексиглас, што ги прави лесни за сечење. Тие се лесни и можат да помогнат во заштитата на вашите уметнички дела од обезбојување. Покрај тоа, ПЕТ може да се рециклира. Извадете го синиот заштитен филм од секоја страна пред употреба. Кристално чиста пластична плоча. Гребење, оштетување и отпорна на тресење. Транспарентна замена на миленичиња за стакло. Лесен за намален, материјал за лежиште што не е тежина.

Спецификација

Избор на клиент