.

.

Чист бакар анти -кражба на огледало на вратата на очите на очите со висока дефиниција со широк агол Оптички леќи со одвојлив капак

Чист бакар анти -кражба на огледало на вратата на очите на очите со висока дефиниција со широк агол Оптички леќи со одвојлив

DEN 2719.20
Залиха
Достапно за нарачка

Опис r. r. Дали барате професионално, но сепак прифатливо огледало на вратата? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка што може да направи повеќе работни места одеднаш? Ако да, не гледајте повеќе! Нашето професионално огледало на вратата мора да ви ги задоволи потребите. Тоа е една од најдобрите избори за вас. R. r. Карактеристики r. r. - Боја : црна. R. - Материјал : бакар. R. - Големина : 6 x 3,2 x 3 cm. R. - Агол : 200 степени. R. - Погодно за дебелина на вратата : 35-55мм. R. -Се одликува со леќи со висока дефиниција, дизајн против пилинг, фино нишка и прилагодлива должина. R. - Ужива во јасно снимање и широк видлив опсег за да ве заштити вас и вашето семејство. R. - 200 степени широк агол за јасен преглед. R. - Може да се прилагоди според дебелината на вратата. R. - Отстранлив капа за покривање против кражба на очила за мачки, капакот на рамката за очила за мачки може да се отвори во правец на навои за да се спречи да се отвори отворено надвор од вратата. Се одликува со леќи со висока дефиниција, дизајн против пиење, фино нишка и прилагодлива должина . ужива јасно снимање и широк видлив опсег за да ги заштити вас и вашето семејство . 200 степени широк агол за јасен преглед . може да се прилагоди според Дебелината на вратата . Отстранлив капа на покритие анти-кражба на очила за мачки, капакот на рамката за очила за мачки може да се отвори во правец на навои за да се спречи да се отвори отворено надвор од вратата.

Спецификација

Избор на клиент