.

.

Чикаго Вајт, па двојно трепет

Чикаго Вајт, па двојно трепет

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

За спортската дива во сите нас! Овој Tumbler со 22-унца со двојни wallидови е украсен со логото на омилениот тим на MLB и двојно опседнато со пенливо блинг. БПА-без! MLB Chicago White Sox Double Bling Tumbler : За хидратација на движење. Тим обоен со тимска графика. Двоен опседен со пенливо треперење. Индивидуални мерки на производи 4 "x 4" x 11 ".

Спецификација

Избор на клиент