.

.

Чикаго Славина Компанија Хсп Фцт Г-Н Врст Хдл Црм, Лф

Чикаго Славина Компанија Хсп Фцт Г-Н Врст Хдл Црм, Лф

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тапа за монтирање на ѕид. Тапа за монтирање на ѕид - Керамички Диск Кертриџ - #г-1/2 "прирабнички женски прилагодливи краци за снабдување за 7-1/4" до 8-3/4 "центри-со #317 4" рачки со кодирани сечила во боја-ГН-1А-Е3 крут/замав конвертибилен излив на гуска & #Е3 3-Г-П-М-Софтфло Аератор-Полиран хром ФИНИШ ШКУ : ХМРЕКС19669.

Спецификација

Избор на клиент