.

.

Четири Дами Танцуваат На Послужавник Бронзена Фонтана Големина: 27 27 52Х

Четири Дами Танцуваат На Послужавник Бронзена Фонтана Големина: 27 27 52Х

DEN 1244.16
Залиха
Достапно за нарачка

Извајана убава фонтана од четири дами кои танцуваат на Послужавник. Вода спрејови надвор од нивниот центар на фиоката, со употреба на фонтана пумпа (пумпа не е вклучена). Оваа бронзена скулптура беше фрлена со Методот на изгубен Восок обоен во зелена и кафеава завршница на патина. Оваа импресивна Бронзена Статуа ќе биде постојана опрема врз основа на вашиот имот во наредните години. Големина : 27 "L x 27" W x 52 " H. Тежина Е : 115lb извајана убава фонтана од четири дами кои танцуваат на Послужавник. Вода спрејови надвор од нивниот центар на фиоката, со употреба на фонтана пумпа (пумпа не е вклучена). Оваа бронзена скулптура беше фрлена со Методот на изгубен Восок обоен во зелена и кафеава завршница на патина. Оваа импресивна Бронзена Статуа ќе биде.

Спецификација

Избор на клиент