.

.

ChargeHub X5, полнач за USB порт USB

ChargeHub X5, полнач за USB порт USB

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Индивидуална заштита на пристаништето, наведено UL/CUL, CE овластен, тестиран за да се усогласи со FCC Standard Part 15, Ефикасноста на нивото на енергијата VI, во согласност со ROHS, ограничена гаранција на Charge Hub! Charge Hub X5, 5 Port USB Charger Компактен дизајн : Charge Hub X5 е добитник на наградата Најдобри од CES 2016 од списанието i Phone Life . Технологија за иновативна полнење : Технологијата Smart Speed ​​обезбедува најбрзо можно полнење за 5 USB уреди истовремено, до 2,4 засилувачи по Порта, или 8 засилувачи во целост (не поддржува брзо полнење на Qualcomm) . Заштеда на простор : Едно напојување ги елиминира вишокот на кабли и бројни приклучоци, продажни места и ленти за напојување за одржување на уреден и организиран простор . Персонализирајте го вашиот центар : Додадете фотографии, текст , Логоа и графики со нашиот бесплатен онлајн дизајн Студио . Сертификати за безбедност : индивидуална заштита на пристаништето, наведени UL/CUL, CE овластени, тестирани за да се усогласат со FCC Standard Дел 15, Ефикасноста на нивото на енергијата VI и ROHS во согласност со оптимален квалитет, безбедност и издржливост . Што е вклучено : Charge Hub X5 (напојување со електрична енергија од 40 W), кабел за напојување од 6ft, прирачник за корисникот, јасни леќи со отстранлив филм за да се заштити прилагодениот врвен вметнување и ограничената гаранција на Chart Hub!.

Спецификација

Избор на клиент