.

.

Chaps женско пиперско платно чипка патики

Chaps женско пиперско платно чипка патики

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ново предупредување за пристигнување. Секојдневните класични патики добиваат ажурирање од Chaps со овие патики со чистачи на платно. Дизајнирано со памучно платно горе и перничена јака, овие патики на жените се обележани со стапало на мемориска пена за таа вистинска количина на поддршка за целодневна удобност. Еластичните ленти се совршени за лесни транзиции за вклучување. Комфоарт пена од пена. Перничена јака. Тркалезна пети.

Спецификација

Избор на клиент