.

.

BuleStore Нова Долна Облека Долна Облека Градник Чорап Перење Помош За Перење Нето Мрежа Патент Торба Роза

BuleStore Нова Долна Облека Долна Облека Градник Чорап Перење Помош За Перење Нето Мрежа Патент Торба Роза

DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. >Нова Долна Облека Долна Облека Градник Чорап За Перење Помош За Перење Нето Мрежа Патент Торба Розениме : висококвалитетна торба за перење торби за перење градник : Полиестердимензии : расклопени високи 16 СМ и 15 СМ во дијаметар (грешка при мерење на рачна работа)Пакување : ОПП торби : Заштитете ја долната облека од заплеткување, без деформација, без влијание врз ефектот на перење и удобен и практичен. Нова Долна Облека Долна Облека Градник Чорап За Перење Помош За Перење Мрежа Мрежа Патент Торба Се Зголеми. можете да заштедите време и простор, еко-пријателски сет кутии. ●торби за заштеда на простор за складирање, многу погодни за употреба. ●Многу убаво Домаќинство, може да ви помогне да примате предмети Вашиот Дом. пакетот;Складирање За Домаќинство ;Домашни Материјали ;здрав живот ;домаќинство ;Домашни Домашни Чанти ;Кутија ;Организација За Складирање Дома ;Женска Мода ;Дома Дома ;Облека ;Внатре Во Домот ;.

Спецификација

Избор на клиент