.

.

Buffalo Sabers NHL 2-PC Везени сет за автомобили

Buffalo Sabers NHL 2-PC Везени сет за автомобили

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Каберне-БЛК (Оукленд Рајдер) врежани NHL Бафало Саберс извезени автомобили со автомобили : Заштитете ги тротоарите на вашето возило додека му ја прикажувате гордоста на вашиот тим. Universal Fit го прави идеален за автомобили, камиони, SUV и RV. Официјално лиценцираниот МАТ има извезени тимски логоа во вистински тимски бои. Подлога за потпетици од страната на возачите за дополнителна издржливост и безбедност.

Спецификација

Избор на клиент