.

.

Бринли Ко. Women'sенски водоотпорен фау велур со велур

Бринли Ко. Women'sенски водоотпорен фау велур со велур

DEN 574.40
Залиха
Достапно за нарачка

Заштитете ги нозете во шик стил со овие водоотпорни чизми за дожд. Овие чизми се изработени од велур со велур што се издигнуваат над телињата и се обложени со ткаенина за топлина. Текстурираните надворешни страни и блок -потпетиците создаваат цврст зафат во надворешните елементи. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификација

Избор на клиент