.

.

Brinley Co. Women'sенски фау велур блок -потпетица бадем пети Челзи бута

Brinley Co. Women'sенски фау велур блок -потпетица бадем пети Челзи бута

DEN 640.00
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со чизми од Челси од Brinley Co. Soft Faux Suede Uppers се креваат на глуждовите и истакнете ги деталите на секоја страна. Темно контрастна фаукс Вудграјн надворешните додатоци додаваат шик дизајн во стилот и бујните потпетици ја завршуваат висината на потпетицата : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Фаукс велур. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификација

Избор на клиент