.

.

Божиќна Чорапа За Божиќ Украсна Торба За Подароци Приврзок Од Дрво Неткаени Ткаенини Божиќен Украс

Божиќна Чорапа За Божиќ Украсна Торба За Подароци Приврзок Од Дрво Неткаени Ткаенини Божиќен Украс

DEN 130.56
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Овие Божиќни чорапи се дизајнирани со неткаени ткаенини, што е удобно за допир.Оваа Божиќна декорација е погодна за сите видови места, обезбедувајќи Му на Вашиот Божиќ повеќе фестивалска атмосфера.Овие Божиќни чорапи може да се користат како подарок за пријателите, семејствата и колегите, промовирајќи ги вашите односи.Постојат 4 типа за избор што можете да ги нарачате според вашата потреба, сликите на животно, снегулка и елка се интересни за да додадат задоволство во вашиот живот.Можете да ставите бонбони и играчки Во Божиќните чорапи, децата ќе им бидат интересни.Спецификација : Материјал : неткаени ткаенини.Боја : прикажи како слики.Големина : велт : 20см ширина, 46см висина. порибување единствен : 27см ширина.Вклучен пакет : 1* божиќен приврзок за Порибување. Овие Божиќни чорапи се направени од неткаени ткаенини, што е удобно за допир на купувачите |постојат 4 типа за избор дека можете да го изберете најсоодветниот производ според вашата потреба, а сликите од животно, снегулка и Новогодишна елка се интересни |Овие Божиќни чорапи може да се испратат до пријателите, семејствата и колегите како подарок за фестивал, промовирање на вашите односи |Оваа Божиќна декорација е погодна за сите видови места, правејќи Го Вашиот Божиќ повозбудлив |Децата сакаат различни бонбони и играчки, можете да ги ставите во божиќни чорапи, зајакнување на вашата врска со испраќање подароци |. Овие Божиќни чорапи се направени од неткаени ткаенини, што е удобно за допир на купувачите. Постојат 4 типа за избор дека можете да го изберете најсоодветниот производ според вашата потреба, а интересни се сликите на животно, снегулка и Новогодишна елка. Овие Божиќни чорапи може да се испратат до пријателите, семејствата и колегите како подарок за фестивал, промовирајќи ги вашите врски. Оваа Божиќна декорација е погодна за сите видови места, што го прави Вашиот Божиќ повозбудлив. Децата сакаат различни бонбони и играчки, Можете да ги ставите Во Божиќните Чорапи, зајакнувајќи ја вашата врска со испраќање подароци.

Спецификација

Избор на клиент