.

.

Божиќен Одмор Машка Графичка Маица И Панталони Комплет Облека За Спиење, 2 Парчиња

Божиќен Одмор Машка Графичка Маица И Панталони Комплет Облека За Спиење, 2 Парчиња

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Добијте пријатна и цитирајте ги вашите омилени линии од еден од најдобрите филмови за одмор во Овој Дводелен Комплет Пижами За Божиќен Одмор. Со графички принт На празничниот Кларк Грисволд, овој сет за пј доаѓа со печатени панталони за удобен, комплетен ноќен и достоен за одмор изглед. Материјал : Врв : 60% Памук/40% Полиестерски Дрес; Панталони : 100% Полиестерско Руно. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 Маица и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина м. карактеристики на маицата : Вратот На Екипажот; кратки ракави; графички принт напред. Карактеристики на панталони : стил на влечење; еластичен струк за дополнителна удобност. Wbei, Сите Права Се Задржани. Божиќен Одмор Машка Облека За Спиење.

Спецификација

Избор на клиент