.

.

Божиќ Снегулки Боксер Божиќ Порибување

Божиќ Снегулки Боксер Божиќ Порибување

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Божиќ Порибување. Порибувањето ја прикажува вашата омилена раса со уметнички дела од еден од нашите уметници. Има чувство на велур и може да се пере во машина. Висечко јазиче е зашиено во горниот дел од порибувањето, а порибувањето е широко приближно единаесет инчи и високо околу 18 инчи. Машина За Перење.

Спецификација

Избор на клиент