.

.

Божиќ Ноктите Уметност Светки, Холографски Ласерски Снегулка Ѕвезда Ноктите Сјај Светки За Акрилни Нокти Мешана Форма Божиќ Ноктите Сјајот Снегулки Декорација

Божиќ Ноктите Уметност Светки, Холографски Ласерски Снегулка Ѕвезда Ноктите Сјај Светки За Акрилни Нокти Мешана Форма Божиќ

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Мали Божиќни Школки За Нокти Со 6 кутииqu и Зима Бела Снегулка Украси За Нокти За Нокти. Карактеристики : . Лесно и расклопување, промена на моделот во секое време. Погоден за употреба или домашна употреба и салони за нокти. Производот е изработен од висококвалитетен материјал и нема да ги оштети ноктите. Големина На секвенца : 3-9ММ (Мешани). Метод на пакување : 6 кутии (со независна ОПП торба). Материјал за секвенца : МИЛЕНИЧЕ. Големина на кутијата : должина : 7,3 СМ ширина : 4,7 см висина 1,1 см. Тежина на производот : нето тежина : околу 2-3 грама; бруто тежина : околу 17-18 грама. Вклучете : 1х6 Лист За Уметност За Нокти Божиќни украси двор ветробранско стакло. Божиќни украси Надворешен божиќен домашен декор. Широка Примена : Совршена декорација за внатрешна и надворешна употреба, обезбедете добра празнична атмосфера За Божиќ. Можете да го купите за себе или да го подарите на семејството и пријателите. Добар Квалитет, Атрактивен Изглед, Денес Договор, Дозвола. ●100% ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ +ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА+Клиентите не сакаат нас И НАШАТА ЕДНОГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : секој проблем со вашиот производ ќе го вратиме или замениме. Купување без ризик!.

Спецификација

Избор на клиент