.

.

Бостон Црвениот Така Може Кулер

Бостон Црвениот Така Може Кулер

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Навивајте за Вашиот Бостон Ред Сокс со оваа 24-може кулер! Хидратацијата е клучна кога навивате за Вашиот Бостон Ред Сокс, затоа чувајте ги пијалоците ладни и покажете тимски дух со извезена графика и тимски бои на овој ладилник. Овој ладилник Бостон Ред Сокс е изработен од цврста полиестерска ткаенина од 600 негирачи и е обложен со топлинско запечатена внатрешност отпорна на истекување. Опремен е и со преден џеб и отворач за шишиња. Уживајте во кул со вашиот омилен тим Со Брендовите На Логото МЛБ 24 Може Поладно. Овој ладилник може да се пофали со издржлива конструкција од полиестер и облога отпорна на истекување, плус простор за 24 лименки, со вашиот избор на логоа НА МЛБ на предната страна.

Спецификација

Избор на клиент