.

.

Бои Печат Празна Ознака Приврзоци Рамни Тркалезни Приврзоци Празно Гравирање Име Приврзоци Нерѓосувачки

Бои Печат Празна Ознака Приврзоци Рамни Тркалезни Приврзоци Празно Гравирање Име Приврзоци Нерѓосувачки

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Светлата боја не е лесно да се избледи, оцрни Печат Празнини Привлечност : празниот приврзок има тркалезна форма со мазни линии и може да се комбинира со различни додатоци за накит. Можете да врежете обрасци и зборови на нив, да додавате нагласувања на вашиот накит. Големина и Количина : рамниот кружен приврзок вклучува вкупно 160 парчиња, 80 парчиња за секоја боја. Големината на шармот е околу 12мм во дијаметар, дебелина од 1мм, дупка : 1,4 мм. Доволната количина и вистинската големина можат да ги задоволат вашите различни потреби за изработка на накит. Супериорен Квалитет : шармите со празна ознака за печат се направени од месинг материјал, цврст и издржлив, мазна површина и мала тежина, удобен за носење, нема лесно да избледи или да ја промени бојата. РАДОСТ НА САМ : Овие кружни печат приврзок може да се користат за правење ѓердани, нараквици, обетки, глуждови, патенти, обележувачи и украс за коса. Исто така, би било убаво да ја комбинирате со лента како извонредна декорација за подароци. Најдобри Подароци : Создадете ги овие празни приврзоци за ознаки како нараквица и врежани со која било графика или зборови што сте ги сакале, а потоа испратете си на себе или на пријателите како подарок На Денот на Вљубените, роденденот, времето на венчавката, Божиќ, Денот на Годишнината.

Спецификација

Избор на клиент