.

.

Богатствата НА каролина WDK1039TBL Чивава Црвен Дизајн нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, Сина, оз, разнобојни

Богатствата НА каролина WDK1039TBL Чивава Црвен Дизајн нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, Сина, оз, разнобојни

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Подарок кутија и подготвен за завиткување за подарок. - Целосно уметничко дело во боја од врвот до дното-лесна за разбирање форма - безбеден лизгачки капак со лесно отворање - конструкција од нерѓосувачки челик - Миење Раце - Вклучува метална слама. Овој популарен дизајн на тамблер е одличен и за мажи и за жени.

Спецификација

Избор на клиент