.

.

Boelter Oz Северна Каролина Тар потпетици целосен стил на завиткување на возбуда

Boelter Oz Северна Каролина Тар потпетици целосен стил на завиткување на возбуда

DEN 343.68
Залиха
Достапно за нарачка

Однесете го вашиот тим на патот со целосниот Tumbler Travel Travel. Совршено за во движење, во теретана или дома. Пластичното патување Тумблер има 14 унци и има целосна графичка екипа на графики на вметната хартија. Вклучува завртка на капакот. БПА-без. Само миење на рацете и направи. Спецификации ЦАПАЦИЈА : 14 Озлега : NCAATEAM : Северна Каролина Тар Хелсдимензија : 9,5 x 5,5 x 14,5 in. Тежина : 12 lbs- SKU : CASY185689 Бесплатно испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од страна на фанатици. Двоен wallиден изолација. Држи приближно. 14oz . материјал : 100% пластика. Капакот за заклучување на слајд. Печатено уметничко дело. Само миење на рацете. Не микробранови. Официјално лиценциран. Бренд : Болтер.

Спецификација

Избор на клиент